Kilka kolorowych szklanek z napojami stoi na stole

Pastelowe szkło na lato – pucharki i szklanki do deserów i napojów

Lato jest wspaniałe, kojarzy się z relaksem w parkach, ogrodach i na plażach, z długimi wieczorami na działkach i tarasach. Bronimy się przed upałem, jedząc lody i pijąc zimne napoje.

Kolorowe naczynia szklane z serii Rainbow Blast do serwowania deserów i napojów podkreślą lekki klimat relaksu i zabawy, więc nadają się idealnie na przyjęcia na tarasach i popołudniowe kinderbale i szalone letnie domówki. Tęczowe pucharki i szklanki nadadzą lekkości podawanym potrawom i napojom, a domowników lub gości wprawią w dobry nastrój.

Kolorowe pucharki do lodów

Kolorowe pucharki Selina Rainbow Blast są stworzone, aby uświetnić przyjęcie z przyjaciółmi albo z codziennego rodzinnego obiadu uczynić dużą frajdę. Wydają się najlepsze do sorbetów, galaretek lub sałatek owocowych. Ten sam deser w każdym pucharku będzie wygadał nieco inaczej, a naczynia nie pomylą się przy serwowaniu dokładki. Podobny efekt zapewnią każdej innej zawartości, jak lody na bazie mleka i śmietanki, kremy, musy i wiele innych. Nawet skromny budyń będzie w nich wyglądał i smakował rewelacyjnie. Aby zrobić większe wrażenie na gościach, można udekorować desery owocami, polewami, kolorową posypką albo nawet drażetkami, które wzmocnią barwy. Zielone listki mięty, orzechy lub wiórki czekoladowe będą dopełnieniem smaku, zapachu i wyglądu letnich słodkości.

Pastelowe szklanki do wody i napojów

Szklanki Phoebe Rainbow Blast z barwionego szkła są uniwersalne, bo mają dużą pojemność i klasyczny kształt. Latem sprawdzą się do napojów, ale także do zimnych deserów. W kolorowym szkle woda z dodatkiem owoców i świeżych ziół będzie wyglądała i smakowała wykwintnie, przy czym owoce mogą być różne i możliwości nie kończą się tu na plastrach cytryny czy pomarańczy. Truskawki, borówki, melon, kiwi – każdy z tych owoców będzie wyglądał świetnie i nada inny smak wodzie. Także lemoniada lub smoothie albo koktajle będą się dobrze prezentowały w tych naczyniach. Latem lubimy lody i wszelkie inne schłodzone słodycze. W pastelowych szklankach można podać niemal każdy deser. Świetne wrażenie zrobią w nich wszelkiego rodzaju przekładańce: galaretki z owocami i bitą śmietaną lub kremem mascarpone, pana cotta, lody z dodatkami, tiramisu i wiele innych. Każdy kolor szklanki inaczej zabarwi zawartość, co przyciągnie wzrok biesiadników i wzbudzi apetyt, a przecież właśnie o to chodzi.

Kolory lata zostaną w domu na dłużej, jeśli polubisz pastelowe naczynia do serwowania. Zimą z tęsknoty za ciepłem i długim dniem podasz w nich coś na ciepło i od razu będzie weselej. Bo kolory, słodycze i radosny nastrój dobrze do siebie pasują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.