Montowanie gniazdek elektrycznych w domu

Osprzęt elektryczny Hager Berker

Remontujesz mieszkanie, dom, biuro lub sklep? Jedna z ważniejszych prac do wykonania to instalacje elektryczne wraz z montażem osprzętu. Osprzęt elektryczny to nic innego jak włączniki i gniazda elektryczne, popularnie nazywane kontaktami.

Te pierwsze służą do sterowania np. oświetleniem lub roletami zewnętrznymi, natomiast gniazdka Berker pozwalają podłączyć do zasilania zewnętrzne urządzenia. Jeżeli nie wiesz, na jaki osprzęt się zdecydować, polecamy Państwu włączniki Berker. Co to za firma? Czy warto jej zaufać i jaka jest jej historia?

Poznaj osprzęt elektroinstalacyjny Berker

Firma Berker została założona ponad 100 lat temu w Niemczech. Od samego początku produkowała włączniki i gniazdka elektryczne. Berker i Hager – te dwie firmy w 2012 dokonały połączenia się i oferują swoje produkty pod wspólną nazwą. Fuzja pozwoliła obu firmom dalej rozwijać swoje technologie i oferować jeszcze lepsze, wyższej jakości produkty, wyróżniające się stylistyką od konkurencji. Osprzęt tej firmy można montować w każdym pomieszczeniu, również w budynkach użyteczności publicznej. Przemawiają za tym walory estetyczne, odporność na wysokie temperatury oraz ciekawe i modne kolory ramek, które swobodnie można łączyć i wymieniać. Czy zatem warto dziś postawić na markę Berker Hager? Czy jej produkty są bezpieczne, trwałe i o wyróżniającej się stylistyce? Postanowiliśmy to sprawdzić specjalnie dla Was.

Gniazdka Berker B

Gniazda elektryczne Berker B to najbardziej popularna linia osprzętu elektrycznego, dedykowanego do pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Charakteryzuje się geometrycznymi, prostokątnymi kształtami, pasującymi do każdego wystroju pomieszczeń. Osprzęt Berker B występując w szerokim wyborze, obejmuje nie tylko gniazdka i włączniki, ale także wkładki jarzeniowe, regulatory temperatury, włączniki dzwonkowe, łączniki klawiszowe i wiele innych. Wszystkie produkty utrzymane są w tym samym designie, tworząc spójny i harmonijny wygląd. Minimalistyczny, ultranowoczesne wzornictwo, wysokiej jakości materiały użyte do produkcji i dopracowane w każdym detalu rozwiązania sprawiają, że Berker seria B to najchętniej wybierane gniazda antenowe, elektryczne, podtynkowe i pozostałe. Bezpieczne w użytkowaniu, odporne na promieniowanie UV, z przesłoną styków chroniącą przed porażeniem i wieloma innymi ciekawymi rozwiązaniami. Jeżeli nie wiesz, czy zamówić gniazda podtynkowe, czy natynkowe, jaka seria będzie najlepszym wyborem oraz z jakich materiałów powinny być wykonane ramki (tworzywo lub aluminium), skontaktuj się z nami, a pomożemy w wyborze odpowiednich produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.