Grupa osób bawi się na imprezie w pawilonie ogrodowym

Letnie przyjęcie w pawilonie ogrodowym

Lato to czas sprzyjający imprezom na wolnym powietrzu. Jednak pogoda nie zawsze współpracuje z naszymi planami, dlatego też dobrze jest mieć plan B, aby nic nie zakłóciło udanej zabawy w gronie bliskich. Takim planem może być pawilon ogrodowy, który gwarantuje schronienie przed deszczem, wiatrem i nadmiernym słońcem, a także przed insektami.

Przyjęcie w pawilonie ogrodowym – dlaczego warto?

Dobrych stron pawilonu ogrodowego jest dużo. Do niewątpliwych plusów należy fakt, że w takim namiocie o wiele łatwiej jest zachować odpowiednie warunki do serwowania potraw niż na wolnym powietrzu. 

Pawilon ogrodowy chroni przed słońcem, a także przed owadami szukającymi darmowego żeru na naszych stołach. Profesjonalne pawilony ogrodowe, jak DAS COMPANY pawilon ogrodowy, dostępne są w wersji z podwójnymi ściankami wyposażonymi w moskitiery. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz pewność, że unikniesz niechcianych gości na swojej biesiadzie.

Inny ważny aspekt tych pawilonów, to system cyrkulacji powietrza Air-Control zapewniający dostęp świeżego powietrza w całym namiocie i wyrównaną temperaturę w każdej jego części. Dodatkowym plusem jest to, że do konstrukcji można zamówić poszycie wykorzystywane w namiotach imprezowych.

Nowoczesny pawilon ogrodowy może stanowić bardzo dobrą alternatywę dla drewnianych altan, ponieważ:

  • jego montaż jest łatwy i szybki,
  • chroni przed wiatrem, deszczem i słońcem,
  • jest mobilny – można go w każdej chwili zdemontować i zabrać w dowolne miejsce, np. w przypadku konieczności przeprowadzki,
  • nie wymaga konserwacji,
  • moskitiery chronią przed insektami,
  • jest estetyczny, m.in. dzięki witrażowym zdobieniom,
  • odporny na różne warunki atmosferyczne,
  • można go schować do piwnicy w okresie jesienno-zimowym, dzięki czemu nie zajmuje miejsca w ogrodzie i się nie niszczy.

Letnie przyjęcia w pawilonie ogrodowym mogą przynieść dużo przyjemności dla gospodarzy i zaproszonych gości. Namioty stwarzają różne możliwości aranżacji, w zależności od swojego kształtu i rozmiaru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.